Bolbey Gıda, öncü yaklaşımlar, yenilikçi hizmetlerle cesurca risk alıp, profesyonelliğe yeni standartlar getirerek kanatlı ürünlerin dagitimının gelişimine liderlik etmektedir. Bolbey Gıda, bunu tüm ilgililerin yararına, ve tüm müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak gerçekleştirmektedir.

Bu misyon, profesyonel iş bilincine sahip çalışanlarımızın hevesli çabalarıyla, disiplinli ve şeffaf bir organizasyon çatisi altında başarıyla sonuçlandırılmaktadır.

Sağlık ve Hijyen - Kontrol Altında Piliç etlerimiz steril ortamlarda, veteriner hekimlerimiz ve gıda mühendislerimiz kontrolünde, son derece sağlıklı ve hijyenik olarak üretilir. "Kendi yemediğimizi tüketicilerimize yedirmeyiz" çalışanlarımızın temel sloganıdır. Beypiliç markasını taşıyan her ürün sağlığı, kalitesi ve lezzetiyle güven verir. Kesinlikle antibiyotik içermez.

 

Beypiliç, ham-maddenin temininden tüketim aşamasına kadar olan üretim zincirinde gıda güvenliğinin garanti altında olduğunu kanıtlayan ve uluslararası akreditasyon özelliğine sahip HACCP kalite belgesini alarak sektöründe bir ilke imza atmıştır.